U tragičnoj nesreći u Sloveniji smrtno stradao bh. državljanin

U nedjelju oko 7.30 sati dogodila se saobraćajna nesreća na magistralnom putu, kod Brezovice u Sloveniji, u kojoj je učestvovao vozač kamiona s cisternom, a smrtno je stradao  Dženan Bajrić iz Maglaja, piše 24ur.

Kako piše 24ur vozač se zaglavio u vozilu i preminuo je od posljedica nesreće.

Tužnu vijest objavio je i NK Natron Maglaj na zvaničnom Facebook profilu.

https://www.facebook.com/share/pfUEt882USE6oKat/?mibextid=WC7FNe

– Nažalost, zadesila nas je još jedna stravična informacija. U saobraćajnoj nesreći u Sloveniji, smrtno je stradao naš mladi sugrađanin, Dženan Bajrić, inače bivši igrač našeg kluba te veliki navijač. Da ti Uzvišeni Allah podari Dženetske ljepote, a kolektiv našeg kluba roditeljima, prijateljima te svima onima koji su ga poznavali izražava saučešće i želi sabur u ovim teškim trenucima – napisali su iz NK Natron Maglaj.

24ur je objavio i stravične fotografije s mjesta nesreće.

Povezane objave

KOMENTARI

ODGOVORITE

Molimo unesite Vaš komentar
Molimo Vas unesite Vaše ime

PODIJELI

ZADNJE VIJESTI